RPG Selekcia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dámsky salón

+6
Ella Green
Arielle Hockings
Clarkson Schreave
Nicole Humble
Eleanor Montgomery
Reportérka
10 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Dámsky salón - Stránka 2 Empty Re: Dámsky salón

Příspěvek pro Lucinda Esther May Wed Nov 14, 2018 9:53 pm

Popri predstavovaní ostatných dievčat, si aj pije svoj čaj. Zaregistruje aj jednú účastníčku, ktorá príde neskoro a povzbudivo sa na ňu usmeje. Keď sa všetky dopredstavujú a kráľovná ich vyzve, aby ukázali, čo doniesli, položí šálku na stôl a začne. Nuž, tak ja tu mám v tomto obale rysovacie pomôcky. Povie a zdvihne obal, ktorý je všelijako poozdobovaný. Som študentka architektúry, takže tieto pomôcky potrebujem. Tieto som dostala k Vianociam, keď som nastúpila na moju školu. Rodičia sa ponúkli, že mi kúpia nové balenie, ale ja som bola proti, pretože tieto si už so mnou čo-to prežili. Na konci sa zasmeje a vytiahne z obalu niekoľko pomôcok, na ktorých už vidno, že sú nejakú dobu používané. A potom tu mám svoj zošit, kde si zakresľujem návrhy alebo už ich tam rovno rysujem. Ako vidíte, trčí z toho množstvo papierov, pretože niekedy ma napadne nejaký nápad a nemám tento zošit pri sebe, tak si to zakresľujem na papier a potom si to vložím sem. Neviem, chcete si to niekto prezrieť? Opýta sa všetkých v miestnosti.
Lucinda Esther May
Lucinda Esther May

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 11. 18
Age : 24
Location : Paloma

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru