RPG Selekcia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Jedáleň..

+8
Alexandria Derstre
Reportérka
Ian Flowerchild
Abby Illéa
Charllotta Kiss
Artemis Moonway France
Nicole Humble
Lucinda Esther May
12 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 3 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Arielle Hockings Thu Nov 01, 2018 6:58 pm

Víc už být nemohu, to mi věřte. Mrkne na ní. No, teda můžu. Ale to je něco jiného. Jsem zvědavá, co mi vykouzlí na hlavě. Zelená očka upře do zrcadla před sebou a v odrazu se dívá na stylistku, jak jí vlasy trošku zesvětlí, prostřihne a následně vysuší a navlní. Spokojeně se usměje a nechá si udělat make-up. Děkuji moc, vypadá to krásně. Zářivě se na ní usměje a potom se s ní rozloučí, vydý se pro šaty a parfém a odejde.
Arielle Hockings
Arielle Hockings

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 3 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Eleanor Montgomery Thu Nov 01, 2018 7:00 pm

Je překvapená, když k ní přijde jakási postarší dáma, ale neříká nic. Pouze se pousměje. Také vás ráda poznávám. Dodá, když se jí nedostane žádného pozdravu. Jasně, kruhy pod očima zmizí mávnutím kouzelné hůlky. Pomyslí si ironicky ale raději si to nechá pro sebe.Já jsem se svými vlasy poměrně spokojená. Pokusí se o úsměv. I když konečky už možná trošku roztřepené jsou.
Eleanor Montgomery
Eleanor Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 10. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 3 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Shearly Henksonn Thu Nov 01, 2018 7:18 pm

Sedí na čísle šestnáct a mile se usmívá na stylistiku, co jí právě usadila. Trochu se pousměje jejímu komplimentu.No tak fajn, hlavně ať to nepřehání... Zůstaň slušná zůstaň slušná. Trochu se zavrtí na sedačce. Ráda bych vás poprosila o váš názor na můj vzhled, protože, to se musím přiznat, jsem po žádné výrazné změně netoužila... Stále se usmívá, i když teď už trochu zvědavě, na stylistiku.
Shearly Henksonn
Shearly Henksonn

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 3 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 7:23 pm

Dobre teda. Len ich trochu podstrihnem. Ani si nevšimnete zmenu. Jemne sa na ňu pousmeje, do rúk zoberie nožnice a trochu jej vlasy podstrihne, len aby boli zdravšie. Jemne ju nalíči, ale pri Eleanor sa tam toho veľa nedá spraviť. Je naozaj prirodzene krásna a netreba jej veľa, aby žiarila. Držím vám palce v Selekcii. Majte sa. Teraz sa naozaj usmeje a nechá ju odísť.
-
Ste veľmi pekné dievča, prirodzene krásne. Ale odrastajú vám korienky a to nevyzerá veľmi vábne. Ak dovolíte, tak vám ich zafarbím. Inak by som na vás nič nemenila. Keď jej povie čo robiť a čo nie, tak sa pustil do roboty, po vlasoch ju nalíči a potom ju nechá odísť.
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 3 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Eleanor Montgomery Thu Nov 01, 2018 7:32 pm

Budu vám věřit. Mrkne na ní a nechá péči o své vlasy v jejích rukách. Když se po jejím nalíčení podívá do zrcadla, jen se pousměje. Moc vám děkuji. Řekne vděčně a vstane. Doufám, že se opět někdy uvidíme. Rozloučí se, poupraví si šaty a vydá se na odchod. Byla překvapivě lepší i příjemnější než jsem čekala.


Naposledy upravil Eleanor Montgomery dne Thu Nov 01, 2018 7:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Eleanor Montgomery
Eleanor Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 10. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 3 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Shearly Henksonn Thu Nov 01, 2018 7:33 pm

Asi máte pravdu. Zamyslí se nad tím. Skutečně mi odrůstají, kdy jsem si je naposled barvila?! Trochu se zděsí, že chtěla jít do Selekce s tím zanedbaným vytřením. Byla tolik zabrána do své práce, že si toho nevšimla? Nejspíš. Pak se ale uklidní a věří, že její vlasy jsou v dobrých rukou a po dnešní proměně bude vypadat lépe... Uvelebí se na své sedačce a než se naděje, vlasy má hotové. Stejně rychle jí stylistika dá do pucu obličej. Moc vám děkuju, jste moc milá, že jste mi to vylepšila. Přizná upřímně a poté, co ji stylistika propustí se vydá do svého pokoje. Na viděnou a hezký zbytek dne..
Shearly Henksonn
Shearly Henksonn

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 3 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru