RPG Selekcia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Jedáleň..

+8
Alexandria Derstre
Reportérka
Ian Flowerchild
Abby Illéa
Charllotta Kiss
Artemis Moonway France
Nicole Humble
Lucinda Esther May
12 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Ian Flowerchild Thu Nov 01, 2018 3:02 pm

Usmála se, jakmile jí přivítal stylista, který měl očividně dobrou náladu. Ian jej nechtěla hodnotit, ale od prvního dojmu to očividně byl pohodový typ, tudíž by se jej neměla bát případně v průběhu ptát na otázky, v nichž jsi je dosti nejistá - předci jen, o vzhled se nikdy nestarala do hloubky, přestože si uvědomovala, že se to od dnešních dní změní. Nevadilo jí to, dokázala se přizpůsobit a jít s tím, co jí kdo poradí, i když občas měla svůj tvrdošíjný názor a nehodlala odstoupit. Pobaveně slabounce zavrtěla hlavou a přes zrcadlo pohlédla do očí stylistovi, načež jí spadnul na její vlastní tvář. Musela přiznat, že rady její babičky byly vskutku užitečnými.
Nechala jej domluvit, aby neskákala zbytečně neslušně do řeči a neodpustila si uvolnění svého těla tak, že seděla pravděpodobně jako každá druhé slečna v této místnosti - elegantně, přesto tak nějak jako doma. Kývla slabě hlavou v gestu poděkování, což bylo sice zbytečným, na druhou stranu, ale slušným. “Nepochybuji o tom, že si to v rukou někoho tak zkušeného jistě užiji,” vydechla spokojeně nepřímou pochvalu a opět nasadila na rty její přirozený úsměv. “Chtěla bych se vás samozřejmě první zeptat, jestli by měnit něco stálo za to,” pronesla poklidně. Nikam nespěchala, i když se snažila o to, aby nebrala stylistovi příliš mnoho času. “Tak tedy, co říkáte na mou barvu pleti? Nevypadám jako stěna?” Pousmála se, slabý humor v hlase. “Také jsem přemýšlela na mírném zaoblení mé tváře za pomoci make-upu, jelikož mi přijde poměrně ostrou, avšak nejsem v tomto profesionálem, tudíž bych se Vás chtěla zeptat na názor - je pro mne, předci jen, důležitým.” Koutky úst jí opět zacukaly, nechala je zformovat se do maličkého úsměvu. Byla na svůj vzhled docela hrdou, i když si do něj lehce nechala mluvit.
Ian Flowerchild
Ian Flowerchild

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 10. 18
Age : 26
Location : Badbye crew & Kinder gang, Bonita

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Artemis Moonway France Thu Nov 01, 2018 3:07 pm

Když se dostala za reportérkou, lehce znervózněla, ale donutila se zachovat klidnou tvář a vykouzlila úsměv. Pak jej začala odpovídat Rozhodně za tím nehledejte nic složitého. Chtěla jsem zůstat tím, kým jsem byla doteď. Možná by změna byla něco nového, ale já se nerada měním, takže proto jsem se rozhodla zůstat takto odůvodnila, proč se nezměnila a hned se nadechla na další odpověď Mě samotnou vůbec nenapadlo, že bych se mohla dostat až sem. Byl to risk na slepo a nakonec to i vyšlo, ale jsem za to opravdu ráda. Co se prince týče, je to okouzlující mladík, ale za člověka by měli vypovídat i jeho činy, proto se moc těším, až jej poznám osobně. zodpověděla otázku a půl a pak se musela znova nadechnout Je to jen opravdu malá šance, že bych se ocitla tam, kde je nyní její veličenstvo Abby a myslím, že je zde plno dívek, co mají určitě větší šance než já. Ale ta představa, že bych stála po boku našeho prince je opravdu úžasná. odpovídat takto z hlavy je pro ni dost náročné, ale nadechne se a pokračuje na poslední otázku. Rozhodně nechci selekci přežívat sama. Všichni jsou to samozřejmě pro výhru, ale i přes tuto skutečnost bych si ráda našla nové přítelkyně zodpoví dotaz a nakonec se na pokyn vydá pryč.
Artemis Moonway France
Artemis Moonway France

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Charllotta Kiss Thu Nov 01, 2018 3:11 pm

Je vidět, že se jí s ní povídá a dobře a potom se pohlédne a na krém a začne ho trochu zkoumat. Dobře, děkuji mockrát, kdyby náhodou nebyl stavím se moc ráda, vanilka ? Abych potom nezačala mít na něco chuť. Zasměje se nad tím a potom se nechá opečovávat,  zavře očka když jí myje vlasy a potom když jí vyfouká udělá vlnky a namaluje koukne se pořádně na sebe a usměje se. Vy jste vážně šikovná, připadám si jak nový člověk, děkuji. Řekne mile a potom tedy si dojde vybrat šaty. Vybrali elegantní straší šaty v královské modré barvě a černé lodičky a pár dalších doplňků potom jemný parfém, který voněl jako květiny. Potom si tedy poděkuje a sedne si na pohovku.


Naposledy upravil Charllotta Kiss dne Thu Nov 01, 2018 3:28 pm, celkově upraveno 2 krát
Charllotta Kiss
Charllotta Kiss

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 3:16 pm

No vzhľadom na vaše ázijské črty, by som tam toho veľa nenarobil. Zbytočne by som pokazil kvalitu vašich vlasov, čo samozrejme, že nechcem. Zhodnotil ako prvé vlasy, ktoré mala veľmi pekné. Nebudem vám klamať, ste bledšia ako stena, nebyť tmavých vlasov asi aj splývate s pozadím na fotke. Zasmeje sa. Ale do solárka vás šupnúť nemôžem, takže sa musíme zmieriť aj s bielou pleťou. Pokrčí ramenami. Ak nechcete ostrú tvár, tak odporúčam možno nejakú jemnú lícenku ale určite si ju nekonturujte. Tým si ju zostríte ešte viac. Povie a potom jej ako aj Nicole umyje vlasy, vysuší a následne narovná, pričom to vyzerá veľmi pekne a elegantne. Make-up by som volil výraznejší, ale s mierou. Nechceme klauna ale nechceme ani šedú myšku. Povie, zatiaľ čo ju líči. Potom keď je s ňou hotový, pošle ju na výber šiat a parfúmu.
-
Lady ALEXANDRIU príjme akýsi postarší chlap na dvanástku. Ani ju nepozdraví, nijak neprivíta, len okolo nej začne krúžiť a nenápadne analyzovať každý kúsoček jej tváre, jej vlasov, jej tela. Zdala sa mu pekná, aj ju poznal, veď je to predsa celebrita. Ale chýbala, iskra. Dobre, meníme farbu, rozžiarime tvár a použijeme... Loren, ako sa to len volá? Pozrie na svoju asistentku, ktorá mu ale odpovedať nevie. Proste taký ten krém, po ktorom sa budete ligotať a žiariť. Povie, tleskne rukami a asistentke nakáže, nech mu donesie potrebné veci.
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Alexandria Derstre Thu Nov 01, 2018 3:21 pm

Poslouchá stylistu Není moc sympatický.. přijde ji na mysl, ale stále se usmívá. Úsměv ji ale opadne, když se mluví o změně barvy. Doufá, že to nebude nic moc velkého A jakou barvu máte na mysli? optá se. Jestli budou dělat všechny bloňďaté, tak se zblázním... slyšela už před tím stylisty od ostatních dívek, že princ má rád blondýnky, ale sama neví, jak by na ni vypadala blonďatá Třeba děláš jen ukvapané závěry Alexandrio… Bude to dobré, uvidíš
Alexandria Derstre
Alexandria Derstre

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Reportérka Thu Nov 01, 2018 3:25 pm

Ďalšou na rozhovor je lady CHARLOTTA, na ktorú rovnako ako aj na iné dievčatá čaká netrpezlivá reportérka. Bez toho, aby ju vôbec uviedla do deja, hneď zasvieti červené svetielko a ona začne s rozhovorom. Máme tú česť s Charlottou, však? Na začiatok sa pre istotu uistí, o ktoré dievča ide a potom už začne chrliť otázky. Ani na vás veľmi nevidno, že by ste podstúpili premenu. Čo všetko s vami šikovní stylisti robili? Spýta sa jej to, čo sa pýta každého iného dievčaťa. Šaty ste si ale vybrali naozaj krásne. Pristanú vám. Pochváli jej kráľovsky modré šaty, práve vďaka ktorým vyzerala trochu viac ako princezná, než ako hociktoré iné dievča. Si šestka a šestky sú v Selekcii len tri. Aké máš ohľadom toho pocity? Všetko musí byť pre teba nové, však? To bolo trochu zákerné, chcela poukázať z akej nízkej kasty je a že také niečo ešte určite nemala možnosť zažiť. Aké máte pocity z výslednej premeny? A čo hovoríte na premeny ostatných dievčat? A potom ju už pustí preč.
Reportérka
Reportérka
Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 24. 10. 18

https://rpg-selekcia5.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 3:36 pm

Na otázku lady Alexandrie neodpovie, proste si nechá doniesť vecičky a začne si robiť svoju prácu. Keby som vám farbu povedal, mohli by ste namietať. Bude to pre vás prekvapením. Povie jej a začne nanášať farbu, takže už pre ňu nie je cesty späť. Vedel čo robí a vie, že robí dobre a jej sa to nakoniec bude veľmi páčiť. Bude sa cítiť ako cukríček, zákuštek. Farbu jej nechá chvíľu pôsobiť, zatiaľ jej spravia nechty, peknou matnou farbou. Následne jej umyje vlasy, natočí do vĺn a usmeje sa na jej odraz v zrkadle. Perfektné. Vlasy mali orieškovo hnedú farbu, vyzerali živšie a krajšie. Nemenil veľa len ich oživil. Makeup spravil taký, aby žiarila aj v tvári a telo jej natreli voňavými ligotavými krémami. A teraz šup pre šaty a parfém. Popoženie ju preč a sám si vydýchne.
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Charllotta Kiss Thu Nov 01, 2018 3:39 pm

Když za ní dojde reportérka usměje se na ní a kývne hlavou. Ano to jsem já. Řekne mile a dá si ladně jednu nohu přes nohu a začne odpovídat na otázky. No popravdě skoro nic shodli jsme se na tom, že tak jak teď jsem vypadám dobře a jenom jsem si vyslechla rady ohledně líčení a péče o vlasy a potom mi upravili vlasy a nalíčili. Řekne klidně a lehce se na ní usměje, potom pohlédne na své vlasy a znovu na ní. Děkuji mockrát, to je od vás milé. Řekne skromně a prohrábne si své vlasy nad její další otázkou jenom pokývne hlavou. To ano jsem. No žiji už dlouho skromným životem a tak tohle místo je tak pro mě moc velké, ale zároveň krásné a už se těším až to tu více poznám. Řekne nadšeně a pokývne hlavou, ví že je z nízké kasty a je ráda, že má možnost zažít něco nové. Jsem ráda, že jsem zůstala taková jaká jsem a jenom jsem dostala pár rad. Přeměny ostatních dívek se určitě povedli moc jim to sluší. Řekne mile, poděkuji za rozhovor a odejde pryč.
Charllotta Kiss
Charllotta Kiss

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Reportérka Thu Nov 01, 2018 3:48 pm

Poslednou na dnešný rozhovor je LADY ALEXANDRIA. Keď k nim príde, okamžite zapnú kameru, mysliac, že ako celebrita je na to všetko pripravená. Alexandria! My už sme párkrát mali tú česť. Poprvýkrát však v paláci. Mrkne na ňu. Celá žiariš a tvoje vlasy sú iné! Ako prebiehala tvoja premena a čo všetko si tam dnes zažila? Spýta sa jej s nacvičeným úsmevom. Teda, v podstate už bol aj úprimný, lebo je to dnes posledné dievča, s ktorým je nútená robiť rozhovor. Bolo pre teba rovnakým prekvapením ako zmena farby aj to, že ťa vybrali do Selekcie? Spýta sa jej a hlavu nakloní trochu na stranu. Ako celebrita máš už teraz obrovskú základňu fanúšikov. Myslíš, že je to tvoja výhoda oproti ostatným dievčatám? Ona sama fandila najviac Alexandrii, lebo je to jej stará známa. Momentálne sa vidíš skôr ako speváčka alebo budúca princezná? Čo hovoríš na dievčatá? Keď odpovie, rozlúči sa s ňou aj s ostatnými a odíde zarovno s Alexandriou.
Reportérka
Reportérka
Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 24. 10. 18

https://rpg-selekcia5.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Ian Flowerchild Thu Nov 01, 2018 3:53 pm

Přikývla na jeho slova, poslouchaje dále jeho obecné zhodnocení, což jí bylo poměrně důležitým ; i přes to si uvědomovala, že je každý jiným a tak tedy i princ může mít jiný názor na věc. Bylo by ale až dětinsky lehkým, kdyby si přišel, vybral jednu z nich a jako panenku jí upravil dle své chutě, či nálady ; Ian se musela nad svou myšlenkou na chvíli pozastavit, však nechala ji jít - bylo to vcelku děsivým, přemýšlet nad tím, jak si z nich princ může lusknutím prstu udělat vlastní panenku, které nakonec může zamávat při vyhoštění. Věnovala jeho slovům pozornost a slabě se usmívala, souhlasící s jeho názorem - nebyl důvod jej popírat, vždyť tohle bylo jeho zaměstnání a když to dotáhl až do paláce a byl pozván k Selekci obecně, musela to být dřina se zaslouženou ctí.
Nad jeho poznámkou se jí na rtech objeví větší úsměv, ať už to bylo z jeho 'vtipu' (který tak sama vzala, jelikož to byla celkem nepříjemná, přesto ne krutá pravda) či jen dobrého pocitu, že není sama, jež si to myslí. Vskutku, ať už to bylo geneticky dané nebo jen nepřicházela do styku se sluncem tak moc, změnit se to nedalo ze dne na den. Bedlivě si do hlavy hrne nově nabité informace, mezitím co jej nechá pečovat o její vlasy, dopřávající si pokoj na duši po dlouhé době, co jí prsty neprobíhají každou chvíli nějaké nové papíry, či není zvána na dlouhé hovory ; ať už kvůli tomu, aby překládala, či se sama účastnila debaty a vložila své návrhy do daného tématu.
Když bylo hotovo a stylista již spíše dorovnával její vzhled, opět si to pečlivě zapamatovala a spokojeně vydechla, když jí ponechal jít. Vstala, slabě mu tiskla ruku místo potřesení a vydala se na jiné místo, kde si vybrala dle svého uvážení vhodné šaty a parfém, jenž připomínal vůni borůvek. Bylo to vcelku jemným, přesto to nerušilo svou menší výraznost. Jako jiné slečny se i ona posadila, pohodlně, přesto rovně a se slabým úsměvem, prohlížející si práci na jiných společnicích, se kterými bude kráčet napříč Selekcí.
Ian Flowerchild
Ian Flowerchild

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 10. 18
Age : 26
Location : Badbye crew & Kinder gang, Bonita

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Alexandria Derstre Thu Nov 01, 2018 4:04 pm

Zhluboka se nadechne a nechá jej tedy dělat jeho práci. Je celá nervózní, ale když v zrcadle spatří výsledek... je nadšená. Páni... Moc děkuju nejradši by jej objala, ale ví že se to nesluší. Tak mu pouze poděkuje a na jeho slova se vydá pro šaty. Předním mu však ještě věnuje úsměv Opravdu moc děkuju, na shledanou a pak se otočí a vydá se k šatům. Prvně si nemohla vybrat, ale pak jej do oka padli jedny obyčejné bílé a k tomu zvolila stříbrné doplňky a střevíčky. Nakonec použila vanilkový parfém. Ona sama vanilku zbožňuje. Je to vůně, kterou vždy voněla babiččina cukrárna. Zvlášť na vánoce. A teď reportérka... hned jak se k něj dostane, spustí na ni svoje, ale Alex má samozřejmě zkušenosti, takže se ani nelekne Ano ano, velmi ráda vás zase vidím nahodí cvičený úsměv. Popravdě televizi nenávidí. Akorát ve všech hledá ty chyby. Ano, myslím, že stylista se opravdu překonal. Sama jsem se změnou velmi spokojená. přikývne a na chvíli se podívá do kamery. Pak se však otočí zpět na reportérku. Moje přeměna pro mě byla od začátku překvapením. Nikdo mi neřekl, jak bude vypadat konečný výsledek, pouze mě napínali, ale jak už jsem zmiňovala, jsem nanejvýše spokojená. dopředu tuší, na co se bude ptát, proto je další otázky moc nezaskočí Jak jsem nyní podotkla, přeměna pro mě byla velkým překvapením, ale mám pocit, že to, že mě vybrali do selekce a mám možnost tu teď stát před vámi jako možná budoucí královna je pro mě to největší překvapení. zastrčí si pramen vlasů za ucho Možná by to pro mne mohla být i výhoda, ale rozhodně toho nechci nějak zneužívat. Člověk si přeci nevybírá, kde se narodí vloží pauzu na nádech Momentálně je pro mě ještě tato úvaha velmi daleko a jak mě znáš, já nikdy moc nepřemýšlím o daleké budoucnosti, takže ti asi neodpovím, ale ať to dopadne jakkoli, je to osud. a konečně přejde k poslední otázce Všechna jsou velmi pěkná a určitě mají všichni šanci se stát budoucí královnou. A co jsem teď střetla je tak bočním okem, myslím že určitě bude většina z nich i velmi milá a rozhodně se těším, až se s nimi seznámím ukončí rozhovor a pak ještě poděkuje s rozloučením a nakonec se vydá za ostatními dívkami..
Alexandria Derstre
Alexandria Derstre

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Lorelai Sky Argent Thu Nov 01, 2018 4:53 pm

Drobounká dívenka vystoupila na zelený koberec Tady si na krásu potrpí.. byla nervózní, ale zakrývala to úsměvem Zdravím přivítala služebnictvlo. Vlastně ještě nedávno bývala jednou z nich. Než se jich stihla ale na cokoli zeptat, musela se vydat dál s nějakými dalšími lidmi. Došli až do překrásné místnosti, kde je Lorelai opravdu líbilo. Poznala, že teď ju čekají přeměny a byla připravena se hodně změnit. Chtěla být novým člověkem a když má tu šanci... Taaakže... než stihla dokončit myšlenku, dotáhli jej před fotografa a tak se tedy s úsměvem nechala vyfotit. A pak než se nadála, už seděla na sedadle před zrcadlem Takže asi spěcháme.. no dobře prohlédla si svůj odraz v zrcadle Tedy holka.. Vypadáš opravdu nudně a obyčejně. To bude chtít pořádnou změnu.. Možná by ti slušeli kratší vlasy
Lorelai Sky Argent
Lorelai Sky Argent

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 5:01 pm

Lady LORELAI zobrali na číslo deväť, kde na ňu čakala pomerne prísne vyzerajúca, vysoká, ryšavá žena. Mala tmavý červený rúž a dokonale učesané vlasy. Jeden by sa jej aj na pohľad bál. Keď k nej dorazí slečna, trochu povytiahne obočie. Takže. Čo s vami? Zohne sa k nej, trochu jej natiahne tvár, akoby snáď rozmýšľala nad botoxom, ktorý jej asi nebol úplne cudzí. Máte nudnú farbu vlasov. Povedzte, čo by ste si predstavovali. Povie, oprie sa o stolík a stále na ňu prísne hľadí.
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 5:05 pm

Ako druhá sa k nim približuje lady NICOLE, ktorej to trvalo trochu dlhšie ako lady Lucinde. Zaberie to len chvíľočku, len pár otázok. Viac ani nemôžme, je vás tu strašne veľa a musíme sa zmestiť do určitého času. Objasní jej, na to sa zapne červené svetlo na kamere a ona spustí. Lady Nicole, vyzeráte perfektne! Vidno na vás, že ste si premenu užila. Môžete nám opísať, ako to prebiehalo a čo všetko s vami robili?. Spýta sa jej prvú otázku, ktorú má na neviditeľnom zozname. Vyzeráte naozaj krásne, dovolím si povedať, že až ako jednotka. Krátko sa zasmeje a potom pokračuje. Aké boli vaše prvé dojmy a pocity, keď ste sa dozvedeli, že vy, ako niekto kto neustále hľadá lásku ostatným, má šancu na tú vlastnú? Dalo jej to zabrať, kým si pozisťovala čím sa živia a podobne, ale je to jej práca. Mali ste už možnosť rozprávať sa s niektorou z dievčat? Aké sú? Vidíte v nich skôr hrozbu alebo kamarátky? Prižmúri na ňu oči a netrpezlivo očakáva jej odpoveď. A posledná otázka. Myslíte si, že sa princovi bude páčiť ako vyzeráte po premene? Potom sa s ňou rozlúči a nechá ju odísť.
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Lorelai Sky Argent Thu Nov 01, 2018 5:13 pm

Usměje se na stylistku. To, co řekla, je samozřejmě pravda. Sama to ví Tak mysli Lor, co by ti slušelo, hmm? promluví k sobě v duchu a pak se nadechne. V hlavě se jej vytvořila představa Přemýšlela jsem nad zkrácením a možná nějaké blond ombré, co si o tom myslíte? schválně se jej zeptá, ona je profesionál a ne Lori.
Lorelai Sky Argent
Lorelai Sky Argent

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 5:21 pm

Nad jej požiadavkou chvíľu mlčí a uvažuje. Predstavuje si, ako by to asi mohlo vyzerať. Nakoniec prikývne a dá sa do práce. Veľa toho nenahovorí, moc sa sústredí a snaží sa aby to bolo perfektné, aby s jej prácou bolo dievča spokojné. Aby neskôr ak sa z nej náhodou stane kráľovná hovorili, že tie krásne vlasy robila ona. Keď je hotové, nechá ju pozrieť sa do zrkadla a nech si to sama zhodnotí. Hodil by sa vám jemný ale za to výrazný makeup. Chápete čo tým myslím? Nech nie je vulgárny ale nech je vidieť. Povie a sama jej taký spraví. Keď je s ňou hotová, pošle ju k šatám a voňavkám.
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Nicole Humble Thu Nov 01, 2018 5:21 pm

Když se posadí na sedačku, hned ji ženou aby se zase zvedla a šla na rozhovor. Ani ji nevadí, že si neposeděla a už ji někam ženou. Má výbornou náladu a nenechá si ji niký pokazit. Sotva se posadí, reportérka už na ni začne mluvit. Ani ji nestihne odpovědět a už se zapne kamera. Rozzářený úsměv je pro ni přirozený, takže není překvapení, že ho má v tváři celou dobu. Děkuji. Ano užila, protože stylista velmi dobře věděl, co potřebuji. Sama jsem se rozhodla, že se rapidně měnit nechci. Proto mi vlasy mírně prosvětlily a zkrátily. Dali jim trochu výživy. Dále mě decentně nalíčili a musím říct že jsem spokojená. Přeměna splnila moje očekávání a co víc je i překonala. Poví a když jí řekne, že vypadá jako první, potěší jí to tak moc, že se jí v očích objeví jiskřičky. Přesně to si přála. Připadalo mi to jako osud. Celý život sleduji jak lidé nacházejí pravou lásku a cítím, že přišel čas i na mě. Jestli to bude princ, uvidíme. Ona ale už dávno ví, že je do prince zamilovaná. Během letu jsme si povídali, ale neberu je jako soupeřky. Nakonec je to princovo rozhodnutí. Zhluboka se nadechne. Její rozzářený úsměv stále nemizí. Věřím a doufám, že princovi nejde jenom o obal, ať už vypadá jakkoli. Důležitá je podstata, to co je uvnitř. S tímhle se s ní rozloučí a poté se rozejde směrem ke svým komnatám.
Nicole Humble
Nicole Humble

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Lorelai Sky Argent Thu Nov 01, 2018 5:32 pm

Děkuju mnohokrát, je to nádherné s těmito slovy ji opustí a vydá se vybírat šaty. Najde mezi nimi pěkné tmavě modré a nakonec zvolí levandulový parfém Jako u nás na farmě... pomyslí si a odejde z místnosti s úsměvem na tváři.
Lorelai Sky Argent
Lorelai Sky Argent

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Arielle Hockings Thu Nov 01, 2018 6:20 pm

Na chodbě zrychlí do kroku, jelikož nechtěla být poslední, což asi setejně bude. Tmavě hnědé vlasy má rozpuštěné a přehozené přes pravé rameno. Nalíčená je jenom světle, takže to ani není vidět. Skousne spodní ret a před dveřmi do jídelny se zastaví. Narovná se a uhladí si béžové šaty. Obuté má stejně barevné lodičky. Narovná se a s úsměvem na rtech vejde do místnosti. Zdravím. Lehce kývne hlavou a vydá se jako ostatní vyfotit. Sluníčkově se usměje a kouká seo do hledáčku, nakonec si sedne na volné místo a čeká, co bude dál.
Arielle Hockings
Arielle Hockings

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 6:26 pm

Autom prišli nejaké ďalšie účastníčky, zďaleka nie posledné. Lady ARIELLE dali na jednotku, kde ju čakala tá istá útla paní, ako aj predtým Lucindu. Konečne mám čo robiť! Zaraduje sa, keď si jej do sedadla sadne Arielle. Tak lady, čo by ste si predstavovala? Vlasy by som len presvetlila, ale ak máte iné požiadavky, počúvam. Povie a počká čo si nakáže
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Eleanor Montgomery Thu Nov 01, 2018 6:29 pm

Ze všech sil se snaží dostat do jídelny co nejdříve. Kdyby mohla klidně by i běžela ale její lodičky jí na rychlosti bohužel zrovna nepřidávají. Na sobě má jednoduché úplé černé šaty a vlasy volně rozpuštěné.Když se pomalu blíží do jídelny, lehce pohodí vlasy aby jí nepadali do obličeje a navíc tím získají objem. Poté vejde s úsměvem do místnosti a rozhlédne se kolem. Páni a tohle má být jídelna. Snaží se tvářit jako by věděla co dělat ačkoliv nemá ani tušení. Nejistě dojde před fotoaparát a poté zabere volou židli. Hlavně nenápadně. Usměje se sama pro sebe a sleduje ostatní.
Eleanor Montgomery
Eleanor Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 10. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 6:41 pm

ÚČASTNÍČKY PRICHÁDZAJÚ EŠTE Z LETISKA
Keď sa medzi ďalšími prichádzajúcimi objaví lady Eleanor, pošlú ju na deviatku, kde sa nachádza naša stará známa, prísne vyzerajúca ryšavá žena. Hoc pôsobí tak prísne, pri lady Lorelai si odviedla vynikajúcu prácu a rovnako tak mieni spraviť aj pri ďalšej lady, pri lady Eleanor, ktorá práve dorazila. Keď si sadne k nej, všimne si jej unavený pohľad z letu. Tie kruhy zmiznú, s tým si hlavu lámať nebudeme. Ale čo s ostatným? Chcete niečo zmeniť? Stmaviť alebo zosvetliť vlasy? Spýta sa jej a prísne si ju ďalej prezerá.
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Arielle Hockings Thu Nov 01, 2018 6:41 pm

Chvilku si tam sedí a kouká se na ostatní dívky ze Selekce, na stylisty a stylistika a další lidi, kteří tady v jídelně pochodují. Nemůžu se dočkat. Zaraduje se, když na ní přijde řada a podívá se na stylistku. Vy mi čtete myšlenky! Klidně to zesvětlete, možná to můžete trošku prostřihnout, ale ne nějak drasticky. Jinak jsem celá Vaše a nechám se překvapit. Zacukají jí koutky a posadí se na židli.
Arielle Hockings
Arielle Hockings

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 10. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Shearly Henksonn Thu Nov 01, 2018 6:43 pm

Její cesta do paláce byla rychlá. Velice. Nestihla moc obdivovat krajinu kolem sebe, což jí mrzí. A mělo by. Krásné zahrady zámku určitě stojí za pohled. Stejně tak je obdivuhodný a majestátní samotný palác, jak zvenku tak i zevnitř. Určitě se semka musím ještě někdy podívat... Uvažovala o tom a než se nadála doslova prolítla vstupem, vstupní halou, až se ocitla v nějakém sálu. Byl jí stejně neznámý jako celý zámek, jeho okolí, jeho obyvatelé i jeho návštěvníci. I když by si po vyčerpávající cestě nejradši zdřímla, snaží se tvářit, že je plná energie a nadšení, což rozhodně nemusí hrát. Spoustu lidí ji nadšeně vítá a ona jim jejich úsměvy a pozdravy s radostí oplácí. V sále jí pak uvedou na volné sedadlo, kam si tedy sedne.
Shearly Henksonn
Shearly Henksonn

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Abby Illéa Thu Nov 01, 2018 6:53 pm

Dobre, dobre. Uvidíte, s výsledkom budete spokojná! Usmeje sa na ňu a dá sa do práce. Vlasy jej naozaj trošičku zosvetlí, trošku podstrihne, aby vyzerali zdravšie a keď je spokojná, vlasy jej vysuší, trošku navlní a nakoniec ešte spraví make-up. Ako make-up vám stačí niečo jemnejšie, ste dosť výrazná a zapamätateľná aj bez neho. Tak, hotovo! Potom sa s ňou rozlúči a nechá ju ísť pre šaty a parfúm a potom môže odísť.
-
Lady Shearly pošlú na číslo šestnásť, kde ju čaká slečna asi v jej veku, celkom mladá stylistka, ktorá sa viacmenej ešte len zaúča. Ja som taká rada, že mám tu možnosť skrášliť vás! Usmeje sa na lady, keď sa jej usadí do kresla. Tak, čo za zmenu by ste si predstavovala? Usmeje sa na ňu nadšene
Abby Illéa
Abby Illéa

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

..Jedáleň.. - Stránka 2 Empty Re: ..Jedáleň..

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru