RPG Selekcia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plesová sál

+5
Ian Flowerchild
Wynter Dawson
Ella Green
Eleanor Montgomery
Reportérka
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Plesová sál - Stránka 2 Empty Re: Plesová sál

Příspěvek pro Eleanor Montgomery Fri Nov 09, 2018 9:41 pm

Je ráda, že není jediná komu palác přijde tak veliký a ona není v jeho objevování pozadu. Je vidět, že jsme tady všichni tři milovníci sladkého. Zasměje se a je zvědavá, jestli s ní její pobyt v paláci něco neudělá, protože nebyla zvyklá jít sladké často v příliš velikém množství. Když si všimne, že si jí Wynter prohlíží, jenom lehce naznačí pózu, aby si její šaty mohla ještě lépe prohlédnout. Děkuju. Uculí se nad její pochvalou.
Když k nim přijde další dívka, prohlédne si ji a mile se na ní úsměje. Vítej mezi námi Shearly, ráda tě poznávám. Přivítá ji překvapená její zdvořilostí. Já jsem Eleanor. Představí se. A toto je Ella a Wynter. Ukáže na zbylé dvě dívky a doufá že jim nevadí, že vzala představování do svých rukou. Dobrý večer. Zdvořile pozdraví prince, který k nim nečekaně přišel. Je překvapená, když si vybere Wynter, ale překvapení na sobě nedá znát. Užijte si to. Srdečně jim popřeje a sleduje, jak odchází na parket.
Eleanor Montgomery
Eleanor Montgomery

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 10. 18
Age : 23

Návrat nahoru Goto down

Plesová sál - Stránka 2 Empty Re: Plesová sál

Příspěvek pro Ella Green Fri Nov 09, 2018 9:49 pm

Ja som sa tiež pokúšala dostať do kuchýň, ale skončila som v nejakých skladoch... Prizná. To by nebola ona, ak by sa nepokúsila nájsť miesto, kde sa tvoria všetky tie sladké zázraky. Chcela som im pochváliť aké majú skvelé jedlo a možno si aj niečo ukradnúť, možno nabudúce. Prehlási a nad Wynterinou odpoveďou sa pousmeje. Hm, myslíš na posedávanie v izbe, túlanie sa po paláci a prehodením pár slov s komornými? Ak to tak bolo, mali sme rovnaké plány. *Nemôže sa si pomôcť, ale nad znova sa zasmeje. Postavia pre nás špeciálne trojkrídlové dvere. Aj ona sa pozrie na Wynterine šaty, ale len sa pousmeje, pretože jej pozornosť znova prejde ku koláčom. Vyruší ju však príchod princa. So smutným pohľadom nechá koláčiky koláčmi a počúva jeho slová. Určitým spôsobom ho obdivuje ako ľahko dokáže otvoriť ples. Ona by tam habkala ako blázon. Už chce Wynter ukázať to jahodvé pokušenie, keď sa pri nich pristaví ďalšie dievča. Usmeje sa. Ahoj, ak máš rada sladké, zapadneš medzi nás veľmi rýchlo. Povie a práve keď prežúva jeden z kúskov, príde princ. Jemne sa ukloní a namiesto pozdravu len nadvihne kútiky úst, keďže stále prežúva kúsok koláčika. Našťastie princ ide za Wynter. Pred tým než si ju odvedie, spiklenecky na ňu žmurkne a zašepká tak, aby to počula len Wynter. Potom nám všetko porozprávaš. Povie a otočí sa na Shearly. Ako sa ti zatiaľ páči v paláci?
Ella Green
Ella Green

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 03. 11. 18
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Plesová sál - Stránka 2 Empty Re: Plesová sál

Příspěvek pro Wynter Dawson Fri Nov 09, 2018 10:02 pm

Ešte pár minút sa rozhliada po zmienenom koláči, avšak to by ju nemohlo zaujať aj iné občerstvenie, ktoré sa na stole nachádza, všakže. Takže od hľadania jahodovo-čokoládového koláča poputuje až ku nejakým farebnejším koláčom, jednohubkám a donutom. Prezerá si jedno po jednom, hádže očkom po jednom a druhom až sa jej začnú tisnúť sliny. Prehltne a na okamih trhne pohľadom smerom ku neznámemu hlasu, ktorý sa k nim priplížil. "Shearly?" Prekvapene zaklipká mihalnicami a prezrie si dievča od hlavy až po päty, napokon sa však usmeje. "Zaujímavé meno! Ako sa píše? Ja som Wynter. S ypsilonom. Usmeje sa ako slniečko na hnoji a prikývne si na svoje vlastné slová. Potom sa znova otočí na Ellu. "Do skladu?" Prekvapene nadvihne obočie avšak potom sa zasmeje. "Zavediem ťa tam, ak budeš chcieť. Cestu si pamätám. Mrkne na ňu jedným okom a zazubí sa. Nad jej poznámkou o plánoch neisto pokrčí plecami, ale napokon teda prikývne. Asi robila niečo podobné. "Asi tak. Niečo podobné. Chýbala mi spoločnosť. Mám rada spoločenské hry. Rada ich hrávam v dobrej spoločnosti. Zdôverí sa Elle a uškrnie sa. Možno by si teda raz chcela určite zahrať. Na to by isto nepovedala nie, keby jej to niekto navrhol. Vybuchne v smiech, keď sa zmieni o trojkrídlových dverách. "To by bolo skvelé. Ale nemyslím si, že to bude tak rýchlo, takže dúfam, že sa prepchám aj tými, ktoré majú." Znova sa zasmeje avšak jej smiech utíchne v momente, keď neďaleko nich začuje hrubý, chlapský hlas. Otočí sa čelom vpred, teda chrbtom ku zákuskom, načo jej pohľad nepadne na nikoho iného, ako na princa. "Dobrý večer, Vaša Výsosť." Takmer automaticky z nej vyletí, keď sa dostane do jej zorného poľa a pousmeje sa. Na moment je ticho, čakajúc teda, čo komu povie, avšak keď sa obráti ku nej a popýta ju o tanec, uškrnie sa nad výberom jeho slov. Uškrnie sa. To teda je. "Určite je to trúfalé. Pretože šlapem po špičkách." Pobavene k nemu riekne s podobnou iskričkou v očiach. Vystrie k nemu ruku, aby sa po ňu teda natiahol, čo určite znamená, že si rada zatancuje, zatiaľ čo sa jej šibalsky iskrí v očiach. Kúskom oka zahliadne Ellu a jej posledné slová, na ktoré len mrkne.
Wynter Dawson
Wynter Dawson

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Plesová sál - Stránka 2 Empty Re: Plesová sál

Příspěvek pro Shearly Henksonn Fri Nov 09, 2018 11:42 pm

Ráda vás poznávám. stále se usmívá a všechny si nenápadně prohlíží. Jen si je zapamatuj, ať nejseš za trapku! Napomene se v duchu a snaží se si, co nejvíce natlačit do hlavy jejich jména. Ahh, s ypsilon, pokusím si to zapamatovat. Mrkne na ni. Moje se píše zase s ypsilon na konci se Sh na začátku. Pokrčí rameny. Moc nechápe, co na to má říct.. Ovšemže mám ráda sladké. Roztáhnou se jí koutky úst. Přímo je miluju! A pak už nestihne říct nic, protože přijde princ. Pokloní se mu a zdvořile pozdraví. Z blízka vypadá líp, než z dálky. Pokrčí v duchu rameny. A ten oblek mu dokonale padne. Působí v něm velmi elegantně. Usměje se na něj i na Wynter, kterou si odvádí s sebou. Přeje jim to. Ne každý má takové štěstí.. obrátí se zpět ke svým společnicím. Zámek je úžasný! Jak zvenku tak zevnitř. jenom se rozplývá. Je to tu jako v nějakém snu. I lidé jsou tu moc hodní. Usměje se a pak si vzpomene na příhodu se šperky..Měla bych to vytahovat..? Nooo, je to tu jako ve snu. Až na to, že nemůžu najít své šperky.. rozhodne se nakonec, ale rychle dodá Ale je dost možné, že jsem je nechala doma. Ale ve skutečnosti ví, že si je brala! Stejně se ale usměje a dělá, že je to právě tak. A co vám? Jak se vám tady líbí?
Shearly Henksonn
Shearly Henksonn

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Plesová sál - Stránka 2 Empty Re: Plesová sál

Příspěvek pro Nicole Humble Sat Nov 10, 2018 9:06 am

Musí se přiznat, že touhle otázkou ji dostal, protože ze začátku lidé dost pochybovali, zda se v tomhle povolání uplatní, ale nehleděl na překážky a ponořila se o toho. Ne, nikdo takový. Zavrtí hlavou. Ale to neznamená, že nevím co je to láska. Viděla jsem jako můj otec miloval moji maminku, i poté co zemřela. A pak jsem ho viěla milovat znovu, možná jsem na tom měla také své zásluhy. Od té doby jsem si začala všímat lásky víc a myslím že i mí klienti jsou jasným důazem, že vím, co dělám a že to dělám dobře..  Poví naprosto hrdě. Ona je pyšná na to co dokázala. Když dotančí, nechá si políbit ruku a i když chce od ní pryč nepřestává se usmívat. V pořádku, chápu to. Ujistí jej, pokloní se a poté se rozejde z parketu pryč si na chvíli stoupnout bokem.
Nicole Humble
Nicole Humble

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Plesová sál - Stránka 2 Empty Re: Plesová sál

Příspěvek pro Ella Green Sat Nov 10, 2018 1:20 pm

Sleduje ako princ Wynter odvádza na parket a ona medzitým doje koláčik, ktorý si pred tým vzala. Svoju pozornosť potom obráti na jej spoločníčky. Počúva jej slová. Pripadá jej, že zatiaľ každé dievča, čo tu stretla je z paláca celkom unesené. Keď sa zase vrátim do cestovky, nejako sa musím pokúsiť vybaviť vstup turistov do paláca. Lístky by išli na dračku... Dokončí svoje nerealistické úvahy a vytrhnú jej z nich práve Sherleyine slová. Nadvihne obočie a prvýkrát za dlhý čas jej zmizne úsmev z tváre. Zmizli ti šperky? Nevieš kde si videla naposledy? Ak by sa ti nepodarilo nájsť, možno by bolo fajn to oznámiť funkcionárke. Mohlo by ísť o krádež. Keďže vidí, že sa už o tom nechce baviť, odpovie na jej otázku. Veľmi rýchlo znova naberie späť svoju dobrú náladu. Pripadám si ako Popoluška na plese. Len dúfam, že sa o polnoci moje šaty nepremenia na pár kúskov handier. Aj keď pozornosť by si tým získala na sto percent... Povie s úsmevom. Prejde okolo nich čašník so šampanským a ona si jeden ukradne. Nechcete tiež? Potom sa nám možno bude zdať tento večer ešte čarovnejší...
Ella Green
Ella Green

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 03. 11. 18
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Plesová sál - Stránka 2 Empty Re: Plesová sál

Příspěvek pro Clarkson Schreave Sat Nov 10, 2018 7:14 pm

Po jej odpovedi je mu jasné, že ju tak trochu odhadol. Pousmeje sa nad jej odpoveďou a začne ju viesť smerom na parket, kde hrá hudba v takom normálnom tempe, čiže sa aj budú trochu hýbať a nie len ďalej stáť na mieste. Ja to prežijem. Ak to nebudete vládať, môžete mi stúpiť na boty a ja vás celým tancom už nejak povediem.  Venuje jej žiarivý úsmev, ale zatiaľ to obaja zrejme zvládajú aj samostatne. Princ teda bezpochýb, hoc nie je úplne najlepším tanečníkom, nie je ani úplne najhorším. Takže, Wynter. Máte zvláštne, ale pekné meno. Pochváli jej ho a potom pokračuje. Povedzte mi o sebe niečo. Veľa, teda vlastne skoro nič, o vás neviem. Vyzve ju a popri tom s ňou spraví jednu otočku, ktorú spravili aj všetci ostatní čo tancujú.
Clarkson Schreave
Clarkson Schreave

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Plesová sál - Stránka 2 Empty Re: Plesová sál

Příspěvek pro Wynter Dawson Sat Nov 10, 2018 7:43 pm

Nechá sa teda odviesť princom na parket, zatiaľ čo sa jej na perách pohráva malý úsmev. Našľapuje pomaly, spoločne s jeho krokmi, inak by s tým určite vytrela podlahu. Tancuj najlepšie ako vieš. A hlavne nezametaj parket, preboha. Zastaví sa na mieste, kde zastaví aj princ a mlčky sa na moment započúva do hudby. Ihneď po tom ako sa ozve, ústa jej pretne úsmev. "To je od vás ušľachtilé, vaša výsosť. Myslím, že to takýmto pomalým tempom zvládne aj sama." Popri reči hodí jeden malý pohľad na jeho topánky a začne sa pohybovať do rytmu spolu s ním.. Na prvý pohľad jej určite vypadajú dosť draho. A na jej pomery asi aj naškrobene. Bolo by jej ľúto, keby musela postúpať po takých botkách. "Nemôžem vám stúpiť na topánky. Iba vám ich zašpiním." Pokrúti hlavou, až sa jej pár hnedých pramienkov rozletí po tvári. Na poznámku o mene prikývne. "Moja mama bola vždy vynaliezavá. No nikdy sa nedočkala uznania. Asi chce byť vždy originálna." Pri spomienke na svoju matku, kdesi doma, kde pilne pracuje a stará sa o jej mladšiu sestru, jej príde na okamih smutno ale smutné myšlienky len preletia, keďže určite vie, že matka sa o všetko postará a majú sa dobre. Ďakujem vám. Cením si to." Poďakuje za pochvalu, ktorú dostala na svoje meno a zazubí sa. Síce chvály na svoje meno počuje často, ale zakaždým ju zahrejú pri srdci. Konečne niekto oceňuje matkine výmysly. Sústredene ho počúva, keď sa opýta práve na ňu. Zdá sa, že sa na chvíľku dokonca zamyslí. Čo mu mám povedať? Hneď takto v prvý deň? "Mám 19 rokov. Pochádzam z Whites. Moja najobľúbenejšia kombinácia farieb je červeno-čierna. Nie taká lososová farba. Tá sa mi vonkoncom nepáči. Skôr taká vínová. Moja najobľúbenejšia príchuť zmrzliny je punčová a jogurtová. Mám rada spoločnosť. Som veľmi spoločenský typ človeka. Niekedy ukecaný. To možno zistíte aj sám." Na jej poslednú vetu sa uškrnie. Milujem psy. Hádzanie šípok. Karty. Na ďalší moment stíchne. Asi aby sa nadýchla, alebo čo. "A vy? Tiež o vás príliš neviem." Obráti otázku na neho, pretože nemá radšej niečo viac, ako spoznávanie nových ľudí.
Wynter Dawson
Wynter Dawson

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Plesová sál - Stránka 2 Empty Re: Plesová sál

Příspěvek pro Shearly Henksonn Sat Nov 10, 2018 8:48 pm

Po očku sleduje prince. Jen jo nech! Ať si uzijou.. A pak už se věnuje plně svým společnicím.Asi máš pravdu. zamyslí se nad Elliiným návrhem. Až jí potkám, řeknu jí to. Už se k tomu nechce vracet a je ráda, že Ella to pravděpodobně chápe. Sama se pak ponoří do svých myšlenek. Je tu tolik lidí.. Možná tu i získám nové přátele, někoho koho bych možná mohla i využít.. Trochu se pousměje svým nevhodným poznámkám. Ne, takhle ne. Musíš na to jít trochu jinak! Jenže je tu tolik lidí s tolika talenty, které by prostě byla škoda nevyužít někde víš, ve vyšších sférách společnosti. Samozřejmě, že by to nebylo jako tady, ale třeba bych jim po návratu domů zařídila lepší životní kariéru...Jsou to pěkně praštěné myšlenky, ale i tak by mohlo být fajn znát třeba budoucí královnu.. trochu se tomu pousměje a vrátí se "zpět", protože Ella právě odpovídá na její další otázku. Musí se jí od srdce zasmát. Nakonec tady není ani nuda. Jaká sranda by pak ale byla, kdyby se její slova naplnila... Kolem právě prochází číšník a na vybídnutí Elly si také vezme jednu sklenici šampaňského a snaží se ji na sebe nevylít, protože se stále třese smíchy. Stejně ale jedna kapka skončí na zemi, tak si odloží sklenici na stůl, vezme ubrousek a sehne se aby kapku utřela, u čehož se konečně přestane smát.
Shearly Henksonn
Shearly Henksonn

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Plesová sál - Stránka 2 Empty Re: Plesová sál

Příspěvek pro Ella Green Sat Nov 10, 2018 11:19 pm

*Nad tou predstavou sa musí aj ona pousmiať a hlavne keď vidí ako sa Sherley smeje. Má rada, keď sa ľudia okolo nej smejú a bavia sa. Jej samej to dodáva dobrú náladu. To ako Sherley rozleje šampanské nekomentuje a rozmýšľa či si má kľaknúť a pomôcť jej. Sherley ale skončí oveľa skôr ako sa Ella stihne rozohdnúť - jej večné prekliatie. Čo keby sme si na niečo pripili? Chvíľu rozmýšľa, čo by to malo byť. Pevné nervy, na zásoby, čo najlepšieho jedla a na to, aby dme si tu stihli užiť každú jednu chvíľu - spolu. Potom si sama odpije. Šampanské má celkom rada, ale aj tak u nej najviac zaboduje víno. Aspoň v tomto má jasno. Potom sa otočí na Sherley. O Eleanor už viem, že pred Selekciou bola módna návrhárka a nie je sa čomu čudovať, keď vidiš tieto šaty. Prehlási s úsmevom. A čo ty? Odkiaľ si, ako si sa sem dostala a čím si bola? Zavalí ju kopou otázok a odpije si zo šampanského.
Ella Green
Ella Green

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 03. 11. 18
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Plesová sál - Stránka 2 Empty Re: Plesová sál

Příspěvek pro Shearly Henksonn Sun Nov 11, 2018 11:20 am

Brzy má podlahu utřenou, tak se zvedne a do ruky si vezme svou sklenici. To je super nápad. Zajásá a pak se zamyslí, na co by si připíjely. Je celkem ráda, že na to Ella přišla dřív, protože kdyby to zůstalo na ní, nejspíš by to nedopadlo dobře. Výborně! Zopakuje po Elle formuli a také upije ze své sklenky. Proti šampaňskému nic nemá, spíš naopak, ale přece jenom preferuje spíše nealkoholické nápoje, třeba Sprite.. Tak na Sprite asi můžu rovnou zapomenout.. Uchechtne se v duchu. To je pravda. Opravdu ti moc sluší Eleanor. Složí dívce kompliment. Já jsem z Fennley a miluju auta.. Jsem organizátorka plesů večírků párty a tak. pronese bez většího přemýšlení, pak se ale zamyslí a pokračuje. Jsem tu díky své známé Nancy, bydlíme spolu, no a taky díky svému nejlepšímu příteli Lukovi a všem ostatním přátelům, co mě podpořili. Bez nich bych tu asi nebyla.. A to by byla pěkná škoda. Jenom kdyby mě podpořili i rodiče... Nebudu na ně myslet! doplní v duchu. A co ty? Vlastně o tobě taky nic moc nevím..
Shearly Henksonn
Shearly Henksonn

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Plesová sál - Stránka 2 Empty Re: Plesová sál

Příspěvek pro Ella Green Sun Nov 11, 2018 2:17 pm

Pripije si spolu so Sherley a Eleanor, potom už počúva ako jej Sherley odpovedá na otázku. Keď spomenie svoju provinciu, musí sa pousmiať. Ešte nestretla nikoho z Fennley, kto by nebol zbláznený do aút. Tá provincia tým žije. Organizátorka plesov a osláv? Budem sa ťa držať, ak by sme tu niekedy mali dostať podobnú úlohu. Povie a počúva ďalej. S úsmevom prikývne. Priatelia sú niekedy to najdôležitejšie, čo máme. Dokážu nás nakopnúť k tomu, na čo by sme inak možno ani neodvážili. Zafilozoduje si, ale potom už odpovedá zase ona. Ja som zo Sonage. Pracujem v cestovke a sprevádzam ľudí po provinciách. Tú prácu zbožňujem, ale pred tým som ich mala snáď tisíc.... názorne začne vypočítavať na prstoch, čo už stihla skúsiť... gravírovala som šperky, fotila som svadby, pracovala ako sekretárka a mám hotový aj kurz potápania. Kúsok sa pousmeje a pokračuje ďalej. Do Selekcie som sa prihlásila preto, lebo by mi ani vo sne nepadlo, že vyberú práve mňa. Už len kvôli môjmu hobitiemu vzrastu... Navyše sa mi celkom pozdávala myšlienka, že možno dostanem príležistosť si palác pozrieť aj zvnútra. Nie len ho obchádzať ako blázon po tisíci raz s hŕstkou turistov... A musím priznať, že aj princ bol určitou motiváciou určite tiež. Odpije si zo šampanského a napadne jej ďalšia otázka. Keď sme už pri tom, čo si zatiaľ myslíš o princovi. Neboj sa preháňať....
Ella Green
Ella Green

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 03. 11. 18
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Plesová sál - Stránka 2 Empty Re: Plesová sál

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru