RPG Selekcia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vnútorný bazén

3 posters

Goto down

Vnútorný bazén Empty Vnútorný bazén

Příspěvek pro Reportérka Sun Oct 28, 2018 6:24 pm

Vnútorný bazén 31e18762ab6e6adcfb1e9c4c3944c267
V určitých časoch je bazén zavretý a nedostanete sa doň, no ráno a večer je sprístupnený pre každého v paláci. Voda nie je ničím zvláštna, rovnako ako všade inde, je chlórovaná.
Reportérka
Reportérka
Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 24. 10. 18

https://rpg-selekcia5.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Clarkson Schreave Wed Nov 07, 2018 4:25 pm

Relax. Presne toto slovo vystihuje všetko, čo dnes chce robiť. Za posledné dni, toho mal až priveľa. Nielenže prišli účastníčky a on ani nemal čas venovať sa im, nastali akési problémy s Áziou, ktoré musia byť vyriešené. Dnes si však od všetkého dal voľno. Rozmýšľal možno nad schôdzkou s nejakou z lady, ale nakoniec to nechal na osud. Ak sa s nejakou má stretnúť, tak sa stretnú aj náhodou. Je ich veľa a aj keď je palác veľký, pravdepodobnosť že na nejakú natrafí na chodbe je naozaj veľká. Po uličkách v paláci chodí len v plavkách a tričku, aby sa nepovedalo. Zvedavé pohľady slúžiek však má aj tak. Cez rameno má prehodený jednoduchý biely uterák. To je všetko čo ku šťastiu momentálne potrebuje. Keď vstúpi do miestnosti s bazénom, uterák si položí na jedno z lehátok, cez hlavu si prevlečie tričko a odhalí tak len jemne vypracované telo. Okamžite bez váhania skočí šípku do bazénu a po chvíľke sa vynorí.
Clarkson Schreave
Clarkson Schreave

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Lyria Forbes Wed Nov 07, 2018 4:36 pm

Oblečená v červených dvojdílných plavkách, jejichž spodek měl vyšší pas. Lichotilo to dost její hubené postavě s křivkami. Přes sebe měla přehozený černý lehce průsvitný něco jako župan. Vzala si jednoduché pantofle a do ruky bílí ručník. Vlasy se jí trošku točili a nechala si je rozpuštěné a jen pohozené vzadu. Kroky si to skoro ihned začala směřovat do vnitřního bazénu. Chtěla si odpočinout a také zaplavat. Vešla dovnitř a nemohla jsi nevšimnout, že v místnosti už někdo je. Protočila oči v sloup jelikož zatím nevěděla kdo to je. Položila svůj ručník na lehátko vedle a spolu tak i svůj župan tam odložila. Přiblížila se k vodě a všimla si prince, hned se tak šibalsky usmála. Dobrý den, Vaše Výsosti. Dívám, že nejsem jediná koho napadlo si jít zaplavat. Udělala decentní pukrle a následně se opět postavila rovně. Pohodila trochu vlasy. Mimochodem jsem Lyria. Lyria Forbes. Tušila, že si nebude pamatovat jméno všech dívek a ještě se nesetkali a také proto se představila. Navíc ráda se představovala.
Lyria Forbes
Lyria Forbes

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 07. 11. 18
Location : Kent

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Clarkson Schreave Wed Nov 07, 2018 4:45 pm

Už ako sa vynorí, začuje niečie kroky. Spočiatku si myslí, že je to nejaké slúžka, ktorá mu priniesla niečo pod zub, čo väčšinou zvyknú robiť, aby si u kráľovskej rodiny o niečo stúpli. Už sa chce poďakovať, keď si namiesto slúžky všimne účastníčku, lady Lyriu. /Ako som si vravel. Ak sa s niektorou mám stretnúť, stretnem sa aj náhodou./ Lady venuje jemný úsmev a neskrývane si ju prehliadne v červených plavkách. Lyria Forbes, iste. Ste ľahko zapamätateľná, vďaka vlasom. A tiež ste celkom známa, takže viem kto ste. Objasní jej, keď sa jej predstaví. Pravda je taká, že ona, lady Ella a lady Arielle sú jediné, ktorých meno a tvár si reálne pamätá. Všetky tri majú niečo do seba a zapamätali sa mu najrýchlejšie. Predpokladám, že moje meno viete. Ale keby náhodou, tak teda Clarkson Schreave. Jemne sa uškrnie, hoc si je vedomý, že tu určite nie je žiadne dievča, ktoré by jeho meno nepoznalo. Idete do vody? Alebo budete len tak postávať? Nakloní hlavu trochu na bok a prehrabne si kratšie mokré vlasy. Mimochodom, červená vám svedčí.. Mrkne na ňu a venuje jej niečím trochu šibalský úsmev.
Clarkson Schreave
Clarkson Schreave

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Lyria Forbes Wed Nov 07, 2018 4:54 pm

Snaží se ho prohlédnout jak jenom může když je ve vodě ale i přes vodu přeci jenom lze něco vidět. Musela uznat, že vypadá mnohem více přitažlivěji než kde jakých fotkách. Jistě. Přikývne na souhlas, když jí poví, že je lehce zapamatovatelná a známá. Nebylo to nic co by sama Lyria nevěděla ale tak slyšet to od prince je to ještě mnohem lepší. Jestli víte kdo já jsem, tak je tak o desítky tisíc milionu jasné, že já vaše jméno znám a mimochodem je to zvláštní dokonce se na webu dá zjistit vaše přesná váha, výška, jídelníček a ne i to kdy chodíte na záchod. Nad tímhle se pousmála jelikož to je až moc divné a hlavně někdo tohle musí přeci někomu hlásit nějaký sledovatelé. Možná, jsem jenom chtěla abyste si mě mohl pořádně prohlédnout jako já vás nemohla. Nechtěla jsem vás o to připravit. Pokrčí rameny a následně odstoupí dále od něho aby ho při své skoku do vody náhodou neocákla. Děkuju. Olízne si lehce rty a skočí šipku do vody. Po chvilce se vynoří a vlasy si stáhne dozadu.
Lyria Forbes
Lyria Forbes

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 07. 11. 18
Location : Kent

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Clarkson Schreave Wed Nov 07, 2018 5:08 pm

Neújde mu, ako sa snaží, prezrieť si ho. Avšak neurobí nič preto, aby si ho mohla obzrieť. Asi by to bolo aj celkom trápne a pre ňu možno malinko ale fakt len malinko ponižujúce. Proste to len s úsmevom spozoruje a tvári sa že nič. Na jej slová prikývne a krátko sa zasmeje. Občas sa tiež čudujem, čo všetko sa o sebe na webe môžem dozvedieť. Dokonca som nedávno zistil, že každé ráno pijem anglický čierny čaj. Neviem síce odkiaľ to zobrali alebo či ja mám iba výpadky pamäte, ale o ničom takom neviem. Pobavene pokrčí ramenami. Ale keď tam toto píšu o mne, určite tam niečo bude aj o vás. Aspoň viem,  čo najbližšie si mám pozrieť na internete. Pousmeje sa a celkom ho prekvapí, akým flirtovným tónom na neho ide. Je to celkom rozdiel, napríklad už od zmienených Arielle alebo Elly. No nevadí mu to. Predsa len, majú sa ho snažiť získať, nie si v ňom hľadať najlepšieho kamaráta alebo niečo podobné. Keď príde na ono prehliadnutie, musí sa hlasno zasmiať. /Vedel som, že to príde./ Ono sa vám ešte naskytne príležitosť, lady. Nezúfajte. Povie jej s pobaveným tónom v hlase a sleduje, ako ladne skočí do vody a následne sa vynorí. Pripláve pár temp k nej a usmeje sa na ňu. Taký pekný vodník. Jeden pramienok jej dá za ucho a začne plávať kolečka v bazéne. Keďže sme sa ešte nestretli ,tak by ste mi možno mohli prezradiť, čo rada robíte vo voľnom čase a všetko to ostatné. Vyzve ju a pláva ďalej.
Clarkson Schreave
Clarkson Schreave

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Lyria Forbes Wed Nov 07, 2018 5:24 pm

Potom co skočí do vody a vynoří se ihned jí pohled spočine na něm a následně hned i na místnosti po které se ještě ani skoro nerozhlédl když jsi všimla prince. Myslím, že si toho o mě přečtete mnoho ale myslím, že lepší je kdybych vám tu řekla co rozhodně není pravda i když některé věci, které píší bych brala všemi deseti, jenže bohužel. Odvětila na to před tím a podívá se mu do očí když jí zastrčí pramen vlasů za ucho. Následně začne plavat dále a zase blíže k němu. Ano, mohla bych jenom nevím zda to není vulgarné v přítomnosti prince. Řekne zcela vážně a stále plave dále a čeká na jeho reakci. Mám ráda sledovat umění, obrazy od jak známých tak ale i neznámých autorů. Raní běhaní a celkově jakoukoliv aktivitu. Mrkne přitom na něm. Přispívám na nadace a travím tam většinu svého času, práce mi nepříjde jako práce ale spíše jako koníček, jak to focení tak hraní. Snažím se zdržovat v dobré společnosti a hlavně zábavné a potom mám ráda takové to tajemno protože právě teď nejspíše uvažujete zda moje slova předtím byla opravdu pravdivá s těmi věcmi co ráda dělám a je vulgarné o tom s vámi mluvit. Pokrčí rameny a doplave k němu blíže. Teď mi pověste něco vy. Prosebně se na něj na chvilku zadívá a hned potom nasadí svůj běžný lehce arogatní výraz.
Lyria Forbes
Lyria Forbes

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 07. 11. 18
Location : Kent

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Clarkson Schreave Wed Nov 07, 2018 5:45 pm

Ale pre nejaké to pobavenie si vaše meno predsa len zadám do vyhľadávača. Povie ale prikývne na jej slová, pretože s ňou súhlasí. Radšej sa o nej veci dozvie osobne, akoby si to mal prečítať na internete. Ale keď už si ho zrejme vyhľadávala ona, musí aj on ju. Aby boli na rovnakej lodi, samozrejme. Ale no tak, lady. Vyzval som vás, tak mi proste úprimne povedzte, čo vás baví. Pre mňa za mňa, nech je to aj vulgárne. Ja vám za to hlavu neodseknem. Toho by možno bol schopný môj otec, preto pred ním rozprávajte len slušne, vybranými frázami a majte úctu. Občas sa mi zdá, že je z iného sveta. Clarkson po ňom veľa zdedil. Nadmiernu výbušnosť, vzťahovačnosť a prelietavosť. Ale rozhodne nie zastaralosť a až takú krutosť akú v sebe má Porter. Pláva ďalej a počúva všetko čo mu zdeľuje, pričom sa na ňu sem tak otočí a prikývne, aby vedela, že ju počúva. Pri niektorých veciach sa ľahko pozastaví a rozmýšľa, kam by ju neskôr mohol pozvať na schôdzku. Možno niekam do mesta, možno nakoniec zostanú v paláci. To si ešte domyslí, podľa situácie. Zaujímavé. Ale tajomné mám rád. Odpovie jej stroho a na oplátku jej aj on niečo povie o ňom. Bavia ma rôzne aktivity. Začne ako ona a tiež na ňu mrkne. Ale rád cestujem. Nielen ako princ, ale aj ako ja, proste si sadnem do lietadla a odídem. Mám rád motorky, zbrane ale tiež aj čierne kone, šerm a knihy. Ak ste o mne náhodou čítali, že som schizofrenik, možno na tom niečo pravdy bude. Občas sa tak rozdvojene cítim. Ale nič také mi odborne diagnostikované nebolo. Len toľko jej na začiatok o sebe prezradí. Tak či onak, je toho viac akoby stihol na prvom stretnutí v salóniku, ktoré musel vtedy náhle zrušiť. Hovorili ste, že rada prispievate na nadácie. Na aké konkrétne? spýta sa jej a na chvíľu prestane plávať.
Clarkson Schreave
Clarkson Schreave

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Lyria Forbes Wed Nov 07, 2018 6:02 pm

Souhlasně přikývne ať si její jméno klidně zadá do vyhledávače přeci jenom Lyria se niják zvlášť nestyděla a muselo se počítat, že na všem je hned stoprocetní pravda i když kdo vlastně ví. Jedna stranu může tvrdit ono a druhá zase něco jiného třeba jenom aby zatajili pravdu. Začne tedy povídat tak o všem co jí hned napadne a vůbec jí nevadí osobě mluvit zrovna teď, jindy dokáže obracet otázky a vůbec na ně neodpovídat když má náladu. Jestli ano, tak počkejte až se potkáme vícekrát. Opět na něj mrkne a zase začne plavat po bazénu. Poslouchá vše co jí říká on o sobě. Cestování mám také ráda, poznávání kultur. Zamyslí se nad tím kde vlastně všude byla díky právě své práci. Tak to tedy doufám, že obě vaše půlky budou stejně tak dobré. Šibalsky si ho prohlédne a uchechtne se. Na různé většinou na starší lidi a jejich péči, na různě hendikepované, jednou dokonce i na odvykání pro bezdomovce feťáky někde mimo illeu. Ale nejvíce tedy pouze na děti, ať už na jídlo, na nemocné vážně. Většinou za nimi i chodím. Začne mluvit zcela upřímně a pro Lyriu zrovna není tohle tak známé někomu se svěřit, že má velkou slabost po děti v tomhle. Vlastně si tam i oblíbla jednu dívku, která jí mění pohled na svět.
Lyria Forbes
Lyria Forbes

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 07. 11. 18
Location : Kent

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Clarkson Schreave Wed Nov 07, 2018 6:19 pm

Tak  na to sa lady, naozaj veľmi teším. /Len dúfam, že sa z nej nevyklube moje horšie ja. To by sme potom boli veľmi ukážkový kráľovský pár./ Nad tým sa len v hlave pousmeje ale nahlas sa k tomu ďalej nevyjadruje. Poznávanie kultúr, jedál... Spokojne prikývne. To je proste jeho najväčší druh oddychu a relaxu. Keby mohol, aj teraz hneď by sa zbalil a odišiel niekam do Brazílie, napríklad. Tam sa mu páčilo naozaj veľmi. Tak o tom by som nepochyboval. Zasmeje sa nad jej poznámkou a popláva trochu bližšie jej smerom. Na jej odpoveď prikývne. Zvláštne je, že možno prispievame na rovnaké nadácie, chodíme na rovnaké charitatívne akcie ale nikdy predtým sme sa nestretli. Alebo si vás len nepamätám? Jemu sa v posteli prestriedalo mnoho dievčat, ale Lyria medzi ne nepatrí. Je si istý, že to by si pamätal. Na také vlasy sa zabudnúť jednoducho nedá. Chodíte za nimi? To je naozaj pôsobivé. A ak môžem vedieť, kam chodievate najčastejšie? Začne sa zaujímať. Nie ste hladná? Ja by som si asi niečo dal. Spýta sa jej a pripláva k okraju bazéna. Nakoniec z neho výde von, lebo ho to v tom bazéne aj tak už veľmi nebaví. Postreh lady, ste prvá ktorá toto všetko vidí. Ukáže jej svoje telo a jemne sa uškrnie. Sadne si na lehátko so svojimi vecami, trochu sa utrie uterákom ale nezahaľuje sa ako nejaký cudný tínedžer s komplexmi. Čo vám dám priniesť? Spýta sa a do rúk zoberie mobil, kde začne niekomu písať.
Clarkson Schreave
Clarkson Schreave

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Lyria Forbes Wed Nov 07, 2018 6:49 pm

Poznávání jídel je to nejlepší na cestování, teda rozhodně ta na hlavní příčky i když někdy jsou to opravdu až extrémy něco uchutnat i když Lyria zrovna dokáže udělat cokoliv ráda zkouší nové věci nebo nějaké právě získává. Možná, jsem vám nikdy nepřišla zajímavá a vždy jste mě přešel s tím abych vám podala další skleničku šampaňského, či podržela nůžky na přestříhnutí pásky. Vážně se na něj podívá a následně pokrčí rameny a doplave dále od něj. Ano. Šeptne a přikývne, neměla ráda když někdo viděl tuto její stránku. Většinou je to právě nemocnice tady v Angles, je největší a je tu mnoho dětí. Ale nejvíce v té malé nemocnici v provincii Kent, je tam tak moc milých dětí a tak statečných, většinou jsou bez rodiny a navíc vy jste pro ně vzor hlavně tedy pro malou Elizu. Pokaždé když pomyslí na malou Elizu má úsměv od ucha k uchu a takový krásný. Jen něco malého nejspíše. Dal by jsi jenom nějaký zákusek či podobné. Možná, bych brala vidět i více. Neodpustí si poznámku, která je zároveň i pravdivá. Hned na to také vyleze z bazénu a otře se do svého ručníku. Malý zákusek nebo něco z ovoce. Nezáleží na tom.
Lyria Forbes
Lyria Forbes

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 07. 11. 18
Location : Kent

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Clarkson Schreave Wed Nov 07, 2018 7:08 pm

Ale no tak, lady. To ste chceli, aby som sa cítil zle? Nakloní hlavu na stranu a prehliadne si ju. Naozaj mal po jej vete v sebe taký divný pocit. /Takto ma vnímajú ľudia?/ Ak hej, rozhodne s tým niečo bude robiť. Aspoň sa posnaží s tým niečo robiť. Ak by ste niekedy chceli, môžme ich pozvať do paláca a venovať im celý víkend. Nejaký filmový večer, hocičo si zaželajú. Spontánne navrhne, ale keď nad tým tak zamýšľa, vôbec sa mu to nezdá ako zlý nápad. Práve naopak, je celkom prekvapený, že z neho vyšlo aj niečo také celkom zmysluplné. Nuž, bude vám musieť na dnes stačiť aj toto. Pokračovanie nabudúce. Mrkne na ňu a to už sedí na lehátku a objednáva im niečo na jedenie a na pitie. V každom prípade by objednal víno alebo šampanské, no dnes má chuť len na vodu. Preto objedná nejaký džús a vodu. Na jej požiadavku prikývne a sám sebe nechá objednať nejaký zákusok.
Clarkson Schreave
Clarkson Schreave

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Lyria Forbes Wed Nov 07, 2018 7:18 pm

Možná chtěla, možná ne ale jak tak sleduji vaší reakci tak by to bylo i pravděpodobné. Přikývne jsi sama pro sebe a prohrábne si své mokré vlasy a opět si je nechá spustit na záda aby je neměla vepředu. Rozhodně se to nemohlo stát, kdybych vás viděla rozhodně bych vás oslovila a následně by jste mě nezapomněl. Řekne naprosto vážně a následně se lehce pousměje. Poslouchá ho a přejde k němu o prá kroků blíže. Vlastně je to skvělý nápad, kdyby jste jim také dělal společnost myslím, že by zapomněli ne všechny své špatné chvíle a měli by neskutečnou radost. Usměje se sama věděla že její maličké by to rozhodně udělalo radost a to velikou. Stále o něm básní, mluví jak je užasný a mnohé další, chce vše vidět kde se jen ukáže. Dojde zezadu k jeho lehátku a nahne se k jeho uchu. Neříkejte příště abych vás náhodou nevzala za slovo a vy pak nesouhlasil. Smlouva z ďáblem nikdy není dobrá. Pošeptá mu do ucha a jednou rukou mu sjede po ruce a následně se přesune pár kroky ke svému lehátku.
Lyria Forbes
Lyria Forbes

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 07. 11. 18
Location : Kent

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Clarkson Schreave Wed Nov 07, 2018 7:48 pm

Ďalej sa k tomu nevyjadruje, len sa na ňu pousmeje a berie to za uzavretú tému, ku ktorej  nie je potrebné vraciať sa.  Iste, že by som sa im venoval aj ja. Matka by tiež určite bola za a obetovala im trochu zo svojho času. Dúfam ale, že sa tak zapoja všetky dievčatá. Pousmeje sa. Už vedel, akú akciu teda zorganizuje na budúci víkend. Keby to bolo v jeho silách, spraví to aj tento víkend, ale bohužiaľ. Palác na to najskôr musia pripraviť, nedá sa to len tak zo dňa na deň. Ale to iste všetci chápu. Zatiaľ o tom ale nikomu nehovorte, bude to také naše malé tajomstvo. Usmeje sa na ňu úprimne. Keď dopíše sms, mobil položí na malý stolík čo tu je a započuje za svojim chrbtom Lyriu. A hneď na to pri svojom uchu. Trochu ho mykne, to je pravda, lebo sa zľakne. A čo keď chcem, aby ste ma za slovo zobrali? Pozrie sa jej smerom, s jemným úškrnom na perách. Lady sa mu celkom páči. Prvý dojem má u neho dobrý. Ale uvidíme, ako sa to bude vyvíjať ďalej. Keď mu prejde po ruke, s jemne zdvihnutým obočím na ňu pozrie a jemne nad ňou pokrúti hlavou. To im už akási slúžka nesie ich objednávku, pričom sa prihlúpo usmieva. Clarkson pochopil prečo asi, tak to radšej nechá tak, za koláče a nápoje poďakuje a nechá ju odísť. Dúfam, že vám chutí čokoláda a jahody. Tak nejak som hádal, že to majú ženy najradšej. Ale som pripravený na to, že ma vy vyvediete z omylu. Povie a odkrojí si z nejakého orieškového, ktorý doniesli jemu.
Clarkson Schreave
Clarkson Schreave

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Lyria Forbes Wed Nov 07, 2018 7:58 pm

Sama jsi přemýšlí nad tím jaké by to bylo kdyby se připojila i královna jak by děti nejspíše bláznili ale nedává na sobě nic znát, že za jeho návrh je trochu více šťastná než obvykle. Na tajemství přikývne na souhlas, že nikomu nic neřekne. Jeho odpověď jí ani moc nezaskočí vlastně doufala v něco takového či podobného. Šibalsky se na něj usmála. Tak vás moc ráda za něj vezmu a nebudete mít úniku. Mrkne na něj a vzdálí se tady ke svému lehátku když už k nim jde jedna služebná, která jim donesla něco na zub. Děkuji. Řekne služebné a následně počká až odejde pryč. Čokoláda, jahody už mi tu chybí jenom milion svíček, šampaňské, deka, příznivá hudba. Začne říkat zcela nadšeně a nakonec protočí oči. Na takové věci zrovna moc nejsem ale nejsem moc náročná takže jahody a čokoláda stačí. Upřímně poví a následně se na něj zadívá a olízne si pomalu rty. Hned na to si vezme svůj zákusek, který si lžičkou ukrojí.
Lyria Forbes
Lyria Forbes

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 07. 11. 18
Location : Kent

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Clarkson Schreave Wed Nov 07, 2018 8:06 pm

Dobre, že ste mi to prezradili. Už som plánoval niečo na taký spôsob na nabudúcu schôdzku. A vy by ste ma potom zrušili rovno v priamom prenose. Neveriacky nad ňou pokrúti hlavou, s pobaveným výrazom na tvári. Sleduje ju zrovna v momente, keď si olízne plné pery. Chvíľu ju len sleduje pohľadom a chvíľu akoby analyzoval tvár. Potom sa však uvedomí, nemuselo by to byť príjemné. Ani on nie je dvakrát nadšený, keď na neho niekto čumí ako zmyslov zbavený. Pozrie sa na hodinky, ktoré mu jasne ukazujú, že už by tu dávno nemal byť. Ježiš mária. Nečakal som, že sa toľko zdržím. Budete ma musieť ospravedlniť ale musím bežať. Ospravedlňujúco na ňu pozrie, rýchlo cez seba prehodí tričko a vyberie sa smerom k východu. Tie tanieriky potom dajte tej slečne pri dverách. Povie ešte jej smerom a ukáže na druhé dvere, ktoré smerujú von z bazéna.
Clarkson Schreave
Clarkson Schreave

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 02. 11. 18

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Lyria Forbes Wed Nov 07, 2018 8:15 pm

Tak aspoň víte, že máte připravit možná něco více vzrušujícího, aktivního ne až tak romantického. Pokrčí nad tím rameny přeci jenom mu tak dala radu na co přesně není což je dobré ujasnit na začátku než se přetvařovat. Všimne si jak se na ní dívá ale vůbec jí to nevadí, spíše naopak aspoň se o ní tak zajímá. Jaká to škoda, ještě jsem toho pro vás měla tolik. Zahraje naprosto vážně a následně se uchechtne. Jistě dám. Přikývne na souhlas. Doufám, že se brzy potkáme protože tou vaší větou, že chcete abych vás brala za slovo jste uzavřel smlouvu s ďáblem. Stačí mu říct a a šibalsky se na něj usměje.
Lyria Forbes
Lyria Forbes

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 07. 11. 18
Location : Kent

Návrat nahoru Goto down

Vnútorný bazén Empty Re: Vnútorný bazén

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru